.
Зайшовши на лекцію академіка Залізняка про розкопки трипільського поселення Небелиця , я почув , що в трипільських поселеннях (Тальянки, Небелиця , Майданецьке і др.) городища по периметру огороджували Укріпленням із цільних дерев’яних брусів , які закопували в землю вертикально в один ряд . Ззовні укріплення викопувався рів з водою. Жителі такого укріпленого поселення і могли називались українцями – мешканцями укріплення . Можливо навіть що перше величезне допотопне укріплення було зведено жителями Атлантиди з метою захисту від Гіперборейців …
Жителі укріплених поселень часів Трипільської цивілізації завдяки укріпленим поселенням вперше змогли займатися відтворювальним сільським господарством (7-3 тисячоліття до н.е.) – це був початок “неолітичної революції” . В середині укріплень вони будували хати, господарські приміщення , в яких утримували приручених домашніх тварин і зберігали запаси харчових продуктів . Укріплення призначались для захисту від диких племен , які не займались землеробством .
Ззовні укріпленого поселення, на прилеглій освоєній і підготовленій сільськогосподарській території , мешканці займалися землеробством і осілим скотарством. Укріплене поселення з прилеглими до нього сільськогосподарськими землями формувало так званий “КРАЙ“.
Жителів поселення-Укріпленя , разом з прилеглим Краєм можна назвати УКРАЇНЦІ. Тобто спочатку назва “українці” означала культурну та економічну територію , і таких поселень-Країв могло бути багато. Наприклад, біля знакового історичного села Трипілля Київської області є сучасне місто Українка …
Таким чином, стає зрозумілим, що ім’я “українці” має прямий зв’язок з сільськогосподарською землею, а в той час – новим культурним та економічним простором. Завдяки цьому можливо зрозуміти суть імені “українці”.
Український чорнозем є наслідком багатовікової праці наших предків. Починаючи з часів Трипільсьої цивілізації , а не природний подарунок.
Щоб зберегти чорнозем, необхідно, можливо, через референдум, висунути ідею довгострокової оренди земель державної власності на землю сільськогосподарського призначення, а не ідею продажу земель сільськогосподарського призначення.
Нова версія походження назви “українці” від способу життя та створення культурного простору через Укріплені поселення (протоміста) з прилеглими до них “Краями” у стародавній трипільцій цивілізаціївиникла як гіпотеза …
З розповідей Платона , які той почув від єгипетських жерців , територія Атлантиди була 3000 стадій (540 км) з Заходу на Схід , на 2000 стадій (360 км) з Півночі на Південь. З Півночі , Сходу і Заходу Атлантиди було викопано рови з огородженням типу укріплень для захисту від ворожих племен . До назви “українці” дуже подібна назва племен “карійців” . Карійці , а не греки , перші із давніх племен освоїли Північне Причорномор’я ( низів’я річки Дон ) . Вони походили з південного заходу Малої Азії , з центром у місті Галікарнас – саме звідти походив батько історії Геродот . За переказами , карійці раніше називались “лелегами” ( лулуху хетських джерел) і вважались разом з пеласгами догрецькими племенами … На території Карії часто зустрічались могильні кургани і давні Укріплення , так звані Фортеці лелегів …
Саме слово укріплення збереглось в українській мові , як Кремль , Кріпость , грецький Акрополь (Укропіль) – культове приміщення , яке будувалось ( із слів Платона грецькі акрополі будували пелазги ) по аналогії з первісними Акрополями , збудованими в Атлантиді … Цитата з розповіді Платона « … В Атлантиді “… був і храм, присвячений одному Посейдону, що мав стадію у довжину, три плетра завширшки й відповідну цьому висоту”. Це значить, що в довжину храм мав 190 м, а завширшки 90 м. Пропорція 2:1 досить звичайна для грецьких храмів .
.
Результати досліджень етимології слів ‘Кремль’ і ‘Кріпость’. Пошуки проведено мовознавцем Таня Якименко (Tanya Yakimenko) на основі словника української мови Б.Грінченко.
“КРІПОСТЬ, -пости, ж. 1) Сила, крѣпость. Ти — Господь моєї кріпости і сили. К. Псалт. 103. 2) Крѣпость, укрѣпленіе. Дорош розміряв окопи.., бо знав і кріпості будувать. Стор. II. 55″.
“КРЕМЛЬ «внутрішня фортеця в містах стародавньої Русі» – певної етимології не має;
найімовірніший зв’язок з др. КРОМА – «окраєць», “кромьныи” – «відгороджений» з іншим кореневим вокалізмом (пор. др. (псков.) кромъ «кремль») або з КРЕМЕНЬ (пор. р. [кремлёвый] – «міцний, твердий» – про будівельний ліс);
пов’язання з krěp- «кріпкий, міцний» (Machek Sborník FFBrU 2, 127–128) або з кипч. kärmän «фортеця» (Ramstedt 227) сумнівні;
.
Ці два слова містять кореневі основи, які належать індо-європейській спільноті, тому ідентифікувати їх, як приналежні до якоїсь конкретної мови буде не зовсім правильно. Скоріше можна стверджувати, що ці два слова вже в той доісторичний час належали всій індо-європейській спільноті, тобто були рідними для всіх індо-аріїв.
Атлантида перебувала на місці сучасного Криму?
Джерело: http://spadok.org.ua/tavriya/atlantyda-perebuvala-na-mistsi-suchasnogo-krymu
© СПАДЩИНА ПРЕДКІВ